Akbaş Holding, 57 çalışanının çocuğunu sünnet ettirdi

Annesi ya da babası Akbaş Holding’de çalışan 57 çocuk, organize edilen sünnet şöleninde erkekliğe ilk adımı attı.

Akbaş Holding, 57 çalışanının çocuğunu sünnet ettirdi

Çalışanlarını desteklemek, mutlu ve sıkıntılı anlarını paylaşmak amacıyla yaptığı etkinliklere devam eden Akbaş Holding, bünyesindeki Gönlüferah Hotel’de Geleneksel Sünnet Şöleni düzenledi.

Şölende 57 çocuk, delikanlılığın ilk adımı olan sünnet heyecanını ve mutluluğunu, aileleriyle birlikte yaşadı.

Etkinlikte, Akbaş Holding çalışanları çocuklarıyla birlikte renkli saatler geçirirken, çocuklara da sürpriz hediyeler verildi.

YÖNETİM KURULU TAM KADRO KATILDI

Sünnet şölenine Akbaş Holding Yönetim Kurulu tam kadro katıldı. Organizasyonda davetlilere hitap eden Akbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Akbaş, çocukların ve ailelerinin sevinçlerini ve heyecanlarını paylaştıklarını söyledi. Akbaş, “Çocuklarımızın sünnetini, onların sağlığı için modern cerrahi yöntemlerle gerçekleştirdik. En şık sünnet kıyafetleriyle de bu mutluluklarını en şık halleriyle yaşamalarını istedik. Sürpriz hediyelerimiz ve eğlenceli gecemiz de mutluluklarını pekiştirdi. Biz de onların gözlerindeki sevinci gördüğümüz için çok mutlu oluyoruz” dedi. Şölene katılan çocuklar ile birlikte pasta keserken çocuklara iki sürprizi daha olduğunu açıklayan Erhan Akbaş, “Çocuklar ve aileleri ile birlikte Bursaspor maçına gideceğiz ve çalışanlarımızın çocukları için futbol okulu kurup temel eğitim vereceğiz” dedi. Yapılan sürprizler arasında çocuklar tarafından en çok beğenilen ve sevilen hediye Bursaspor formaları oldu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X