<

Akıl almaz görüntü! Ateş yakmak için…

İstanbul Ümraniye’de inkılap Mahallesinde bulunan Hüseyin Kaplan parkında bir araya gelen bir grup çocuk, burada bulunan çardakları kırıp ateş yakarak mangal yaptı. Çocukların çardak ve oturma banklarını kırıp ateş yaktığı görüntüler bölgede bulunan güvenlik kameralarına yansıdı.

Akıl almaz görüntü! Ateş yakmak için…
HABERİ PAYLAŞ

Edinilen bilgiye göre olay, geçtiğimiz günlerde Ümraniye’de İnkılap Mahallesinde bulunan Hüseyin Kaplan parkında meydana geldi.

Parkta bir araya gelen bir grup çocuk, burada bulunan çardakları kırıp ateş yakarak mangal yaptı. Görüntüleri Twitter hesabından paylaşan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Parklardaki kamelyaları kırarak mangal yapmak mı? Ah çocuklar, bu görüntüleri paylaşmayı asla istemezdim ama bilinsin ki kamera sistemlerimiz sayesinde parklarımız 7/24 izleniyor ve kayıt ediliyor” diyerek paylaştı. Ailelere seslenmeyi de ihmal etmeyen Başkan Yılmaz, “Çocuklarımızı seviyoruz, çocuklarımıza sahip çıkalım. Parklarımıza sahip çıkalım. Devletimizin malını koruyalım bu parklar Ümraniye’deki çocuklarımızın yaşam alanları” dedi.

“ANNELER VE BABALAR OLARAK ÇOCUKLARIMIZI EĞİTMELİYİZ”

Çocuklara seslenen Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Çocuklarımız bir parkımızda yanlış bir şeyler yapmışlar onlar tabi çocuk bizim görevimiz anne baba olarak çocuklarımızı eğitmek bu parklarımızı düzenli kullanmamız lazım devletimizin parklarımızdaki mallarını korumamız lazım zarar vermememiz lazım” diye konuştu.

Parklarda aileleriyle oturan vatandaşlar çocukların böyle davranış sergilememelerini belirterek Başkan İsmet Yıldırım’a destekte bulundu.

İHA

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X