Aldatan eşten şok sözler: Asena bile direk dansı yapıyor

Caner Erkin ve Asena Atalay’ın boşanma davasında gündeme gelen direk dansı İstanbul’da boşanma aşamasında olan bir çiftin davasına konu oldu.

Aldatan eşten şok sözler: Asena bile direk dansı yapıyor

İşadamı B.Ö. ile güzellik uzmanı E.Ö., 2013’te evlendi. Geçtiğimiz yıl çocuklarını kucağına alan çift, şiddetli geçimsizlikten dolayı ayrı yaşamaya başladı.

TEHDİTLERDEN KORKTU

Evden ayrılmaya karar veren E.Ö. ailesinin evine dönerken, B.Ö. de İstanbul Aile Mahkemesi’ne boşanma davası açtı. B.Ö., eşinin ailesinin tehditlerinden korktuğu için evliliği kabul ettiğini söyledi. E.Ö. ise avukatı Selin Otağ aracılığıyla verdiği cevap dilekçesinde, eşi askerdeyken yanlarında kaldığı kayınvalidesi ile kayınpederinin eşiyle arasını bozduğunu öne sürdü.

ASENA ATALAY’I ÖRNEK GÖSTERDİ

E.Ö., eşinin futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay arasında yaşanan boşanma davası sırasında gündeme gelen direk dansını örnek göstererek “Millet ne ilişkiler yaşıyor. Asena Erkin bile direk dansı yapıyor, ev temizliği yapmayı kadınlık sanıyorsun” dediğini ileri sürdü.

i-015.jpg
 

BOŞANMA DAVASININ REDDİNİ İSTEDİ

Gazete Habertürk’ten Hayati Arıgan’ın haberine göre genç kadın, Instagram’da eşi ve sevgilisi Y.C.’nin aynı mekanda ayrı ayrı çektirdikleri fotoğraflardan ilişkileri olduğunu anladığını söyledi. E.Ö. çocuğunun babasız büyümemesi için boşanmak istemediğini belirtti. Oğluna bağlanan geçici nafakanın 1000 TL’ye çıkarılmasını talep eden E.Ö., boşanma davasının da reddini istedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X