Ali Babacan Bursa’ya geliyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ı 12 Mart 2015 Perşembe günü (yarın) Bursa iş dünyası ile buluşturacak.

Ali Babacan Bursa’ya geliyor

BTSO, son altı ayda Bursa’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin de aralarında bulunduğu protokolü ağırladı. BTSO, 12 Mart Perşembe günü de (yarın) Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ı Bursa iş dünyası ile buluşturacak. Babacan’ın, bu toplantıda ekonomi gündemine dair önemli mesajlar vermesi bekleniyor.

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye ekonomisinin lokomotif kenti Bursa’nın üst düzey ziyaretlerle ülke gündemine dair stratejik kararların alındığı bir merkez haline geldiğini söyledi. Bursa’nın 2023 yılı kalkınma hedefine 75 milyar dolarlık ihracatla katkı sağlamayı hedeflediğini dile getiren Başkan Burkay, “BTSO olarak Bursa’da gerçekleştirmeye başladığımız sanayideki dönüşüm hamlemizi Başbakan Yardımcımız Sayın Ali Babacan’a sunacağız. Bu önemli buluşmada ayrıca üyelerimizin sıkıntılarını ve Bursa iş dünyası olarak ülkemizin ekonomi gündemine ilişkin değerlendirmelerimizi paylaşma fırsatı bulacağız. Davetimizi kırmayarak Bursa iş dünyası ile bir araya gelecek olan Sayın Babacan’a Bursa’ya göstermiş olduğu ilgiden ötürü şükranlarımı sunuyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X