Ali Kundilli’den muhteşem açılış!

Tanıtımını ‘Haydi Türkiye Elele Gülmeye’ sloganıyla yapan Ali Kundilli, sloganın hakkını verdi ve Türkiye’yi kahkahaya boğdu!

Ali Kundilli’den muhteşem açılış!
HABERİ PAYLAŞ

İlk hafta sonunda 170 bin 252 kişi tarafından izlenerek, ‘Grinin Elli Tonu’ dahil, tüm iiddialı yapımları açık ara geride bıraktı.

Rekortmen filmlerin yapımcısı Faruk Aksoy’un son keşfi olan Cem Gelinoğlu’nun, sosyal medyada yarattığı sıcak fırtına kat be kat büyüyerek beyazperdeden tüm Türkiye’ye yayıldı. 

Sinemaseverler anne, baba, kardeş ve arkadaşlarıyla izledikleri Ali Kundilli’yi Twitter’da da yere göğe sığdıramadı. Kahkaha attırırken zaman zaman da hüzünlendiren,filmde, başta dostluk ve saf aşk olmak üzere Türkiye’nin özlediği tüm değerleri filmde gördüğünü söyleyen izleyiciler, Ali Kundilli’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Başrollerini Cem Gelinoğlu, Sami Aksu, Zeynep Aktuğ, Ezgi Tombul, Emre Mutlu’nun paylaştığı Ali Kundilli, ilk günden itibaren başarısını katlayarak yoluna devam ediyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X