Amatör Spor Haftası Müsabakaları Sona Erdi

Amatör Spor Haftası Etkinlikleri çerçevesinde 12-18 Ekim 2015 tarihleri arasında Malatya’da basketbol, badminton, atletizm, satranç, masa tenisi, yüzme, güreş, judo ve voleybol branşlarında müsabakalar oynandı.

Amatör Spor Haftası Müsabakaları Sona Erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünce 81 ilde sportif faaliyetler ile farkındalık oluşturarak halkımızın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi, il Spor Merkezlerine kayıt yaparak spora başlayan çocukların müsabaka tecrübesi kazanması ve buna yönelik müsabaka düzenlenmesi amacıyla 12-18 Ekim 2015 tarihleri arasında Malatya’da basketbol, badminton, atletizm, satranç, masa tenisi, yüzme, güreş, judo ve voleybol branşlarında Amatör Spor Haftası Etkinlikleri çerçevesinde müsabakalar gerçekleştirildi. Bu müsabakalarda toplam 504 sporcu yarışmalara katılarak müsabık oldular. Müsabakalarda birinci olan sporculara çeşitli hediyeler verildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X