Ambulansta ilşkiye girince…

Almanya’nın Leverkusen kentinde görev sırasında tanıştıkları iki genç kızla ambulansta cinsel ilişkiye giren ilk yardım ekibine savcılık soruşturma başlattı.

Ambulansta ilşkiye girince…

Almanya’da savcılık ambulansta görevli sağlık çalışanlarına soruşturma açtı. Görevli oldukları ambulans içinde iki genç kızla zorla cinsel ilişkiye girdikleri için haklarında soruşturma başlatılan 25 ve 27 yaşındaki iki görevli, işten de el çektirildi. 

Leverkusen kentinde düzenlenen bira festivalinde görevli olarak bekletildikleri sırada iki genç kızla tanışan sağlık elamanları, 20’li yaşlarında genç kızlarla birbirlerine telefon numaralarını verdiler.

Gecenin ilerleyen saatlerinde festivalde tekrar kızlarla karşılaşan iki sağlıkçı, kızları ambulansa davet etti. 

27 yaşındaki görevli ambulansın arka tarafında genç kızla seviştiği sırada yaralı ihbarı geldi. 

Bunun üzerine diğer genç kızı da ambulansın arka tarafına bindiren ilk yardım ekibi, yaralıyı da sedyeye yatırmak yerine arabanın ön tarafına bindirip hastaneye kaldırdı. Ardından da ambulansı tenha bir yere çekip kızların karşı koymasına rağmen birlikte olmak istediler. 

Kızların şikayeti üzerine harekete geçen Leverkusen Savcılığı, iki sağlıkçı hakkında soruşturma başlattı. İki çalışan, soruşturma tamamlanana kadar işten de el çektirdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X