Aralarındaki kriz, en mutlu gününe de yansıdı

Aralarının açık olduğu konuşulan İbrahim Büyükak’ın düğününe katılan Eser Yenenler’in tek paylaşım dahi yapmaması “Aralarındaki kriz devam ediyor” iddiasını yeniden gündeme getirdi.

Aralarındaki kriz, en mutlu gününe de yansıdı
HABERİ PAYLAŞ

Senaryosunu kendisinin yazdığı bir sinema filminde Oğuzhan Koç’la kamera karşısına geçen İbrahim Büyükak, Eser Yenenler’i kadroya almamıştı. Büyükak’ın bu hareketi aralarının açık olduğu yorumlarını da beraberinde getirmişti.

yu-004.jpg
 

GÖZLER ESER YENENLER’İ ARADI

İbrahim Büyükak uzun zamandır aşk yaşadığı Nurdan Beşen ile dün akşam nikah masasına oturdu. Birçok ünlü ismin katıldığı düğünde gözler Eser Yenenler’i aradı. Sosyal medya hesabından düğünle ilgili tek paylaşım dahi yapmayan Yenenler için “Düğüne katılmadı” dedikoduları yapıldı.
 

y-023.jpg

TEK PAYLAŞIM DAHİ YAPMADI

Ancak Oğuzhan Koç’un sosyal medya hesabına bakanlar burada üçlünün beraber çekilmiş fotoğrafını gördü. Ancak Eser Yenenler’in tek paylaşım dahi yapmaması “Aralarındaki kriz devam ediyor” iddiasını yeniden gündeme getirdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X