Arapsaçına döndü

Japonya’dan bir kulüp, tecrübeli kanat oyuncusu için 2 milyon 500 bin dolar önerince Astana yönetimi fiyatı attırdı. Başkan Ali Ay, şuan geri adım atmış durumda. 

Arapsaçına döndü
HABERİ PAYLAŞ

Bursaspor’da transferin gözdesi Patrick Twumasi olayında işler arapsaçına döndü. Yeşil beyazlı kulübün uzun süredir renklerine katmak için uğraş verdiği 24 yaşındaki oyuncunun kulübü Astana’nın tutarsız davranışları Bursaspor yönetimini pes ettirmek üzere. Yapılan ilk görüşmede bonservis bedeli olarak 2 milyon Euro isteyen Kazakistan kulübü, dün ise rakamı 3 milyon dolara çıkardı. 

OYUNCU İSTEMİYOR

Patrick Twumasi için Japonya’dan bir kulübün 2 milyon 500 bin dolar önerdiği için Astana yönetiminin Bursaspor’dan istediği rakamı arttırdığı belirtildi. Japon kulübünün de transferde ısrarcı olduğu belirtilirken, tecrübeli kanat oyuncusunun AVrupa’da bir takıma gitmek istediği bu teklife olumlu yaklaşmadığı öğrenildi. 

RAKAMLAR BELLİ

İstenilen 3 milyon dolar üzerine yeşil beyazlı yönetimin geri adım attığı belirtildi. Başkan Ali Ay, daha önce yapılan temaslarda ilk olarak 750 bin Euro, son olarak ise 1 milyon 250 bin Euro vermeyi teklif etmişti. Bursaspor’a gelmeyi istekli olan Twumasi’nin de gelişmeleri yakından takip ettiği bildirildi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X