Arda Turan’dan oğlu için 41 kurban!

Geçtiğimiz günlerde baba olan ünlü futbolcu Arda Turan’ın oğlu için 41 tane koç kurban kestirdiği öne sürüldü. Turan’ın kurbanın için adeti için seçitiği 41 sayısı ise akıllara ’41 kere Maşallah’ söylemini getirdi.

Arda Turan’dan oğlu için 41 kurban!

Geçtiğimiz perşembe eşi Aslıhan Doğan Turan’ın doğum yapmasıyla baba olan Başakşehir FK’nın futbolcusu Arda Turan oğlunun doğumu vesilesiyle 41 tane koç kestirdiği iddia edildi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILDI

Posta’nın haberine göre; Doğum sırasında da eşinin yanında olan ve onu yalnız bırakmayan Turan, kestirdiği koç etlerini ihtiyaç sahiplerine dağıttığı belirtildi.
 

Ünlü futbolcu doğumdan sonra “Çocuk çok iyi çok şükür. İnşallah vatana millete hayırlı olur. Enteresan bir his. Çok ufak. Korku, üstüne titreme başka bir hissiyat. 3 kilo doğdu. Aslıhan’dan müthiş performans. Aslıhan çok güçlü bir kadın.İnsan hiç hissetmediği bir şeyi hissediyor. Doğuma girmeyecektim Aslıhan son anda ‘gel ‘ dedi. Girdim. İnsan o filmlerdeki gibi sarılı bir bebek çıkacak sanıyor. Çıkan bambaşka bir şey. Çok değişik bir his” açıklamasını yapmıştı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X