Arif Verimli tepki çekmişti! Tepkilerden sonra…

Koronavirüs salgını artarak devam ederken Müge Anlı programında bir detay dikkat çekti. Programda konuklar maske ve sosyal mesafe kuralına uyumazken dün ve bugün yayınlanan bölümde sadece Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli’nin maske takması dikkat çekti. Verimli daha önce yaptığı açıklamalarla dikkat çekmişti.

Arif Verimli tepki çekmişti! Tepkilerden sonra…

Koronavirüs salgını sonrası normalleşme süreciyle beraber ara verdiği programına kaldığı yerden devam eden Müge Anlı’da maske ve mesafe kuralına uyulmuyor.

Programa izleyici olarak katılan vatandaşlar arasında sosyal mesafe ve maske kuralı uygulanırken programın daimi konukları Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, Avukat Rahmi Turan ve Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen ile diğer konuklar arasında maske ve mesafe kuralı es geçiliyor.

Daha önce “Maske takmamak kişilik bozukluğudur, narsizmdir. Maske takmayanların acilen psikiyatrik tedaviye ihtiyacı var” diyen Verimli bu açıklamasından sonra tepki alınca programda maske takmaya başladı.

arif-verimli-muge-anli-korona-virus-maske-005

Dün ve bugün yayınlanan programda konuklar arasında kimse bu kurallara uymazken Prof. Dr. Arif Verimli’nin maske takması dikkat çekti.

muge-anli-izleyicileri-korona-virus-tedbirleri-005

Programı izleyenler Arif Verimli’yi bu davranışı nedeniyle takdir etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X