‘Artık yazmasam da gam yemem’

Kent Meydanı AVM’nin etkinliğine konuk olan yazar ve şair Tuna Kiremitçi, bundan böyle hayatında ilk sırayı müziğin aldığını belirtti.

‘Artık yazmasam da gam yemem’

ARTIK MÜZİK YAPMADAN YAŞAYAMAM

Söyleşi öncesi Olay Çekirge’ye konuşan Tuna Kiremitçi, ‘Atlas Rock Project’ isimli grupta yer aldığını ve artık müzik yapmadan yaşayamayacağını söyledi. Bugüne kadar yazdığı kitaplar bir çok dile çevrilen Kiremitçi, ‘Müzik yapmak ciddi anlamda geniş zaman ayrılması gereken bir iş. Bugüne kadar kitaplarım onlarca dile çevrilip bir çok ülkede okuyucuyla buluştu. Ama artık yazmasam da gam yemem. Çünkü artık ilk önceliğim müzik’ dedi.

GENÇLERDEN ÖĞRENECEKLERİMİZ VAR

Kendisi de dahil olmak üzere müzik grubundaki arkadaşlarının yaşlarının 40 yaş ve üzeri olduğunu söyleyen Tuna Kiremitçi, ‘İşte bu yüzden genç müzisyenleri takip ediyoruz. Ülkemizde gerçekten çok başarılı genç müzisyen ve gruplar var. Biz de onlardan çok şey öğreniyoruz. Onları takip ederek yaptığımız müziği şekillendiriyoruz’ dedi. Daha sonra Bursalılarla buluşan Kiremitçi, gitarıyla keyifli bir müzik dinletisi sunup kendisi hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Tuna Kiremitçi, arkadaşımız Mahmut Durgut’un sorularını yanıtladı.

Söyleşisini gitarıyla çalıp söylediği şarkılarla renklendiren Tuna Kiremitçi, müzikal başarısıyla da alkışlandı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X