Arya ve Acar kardeşler yeni yaşlarında gönüllerince eğlendiler

Şahterm Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Şahin ve eşi Ayşenur Şahin’in  çocukları Arya ve Acar Şahin yeni yaşını arkadaşlarıyla doyasıya eğlenerek kutladılar.

Arya ve Acar kardeşler yeni yaşlarında gönüllerince eğlendiler

Çikolatalı Elmam Organizasyonu’nun hazırladığı Çizgi Film karakterlerinden oluşan animasyon ekibi, bubles show ve daha birçok etkinliğin yapıldığı doğum gününde çocuklar gönüllerince eğlendiler.

Günün kahramanları 9 yaşındaki Arya Şahin ve 7 yaşındaki Acar Şahin kardeşler ailesi ve arkadaşlarıyla mutluluk dileklerini tutup ve Kuromi, Brawl Stars konseptli günü pastalarının mumlarını alkışlar eşliğinde üflediler.

Misafirlerine doğum gününe katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunan Faruk-Ayşenur Şahin çifti konuklarıyla tek tek yakından ilgilendiler.

Şahterm Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Şahin ve eşi Ayşenur Şahin’in çocukları Arya ve Acar Şahin yeni yaşını arkadaşlarıyla doyasıya eğlenerek kutladılar.
Doğum gününün kahramanları Arya Şahin ve Acar Şahin kardeşler
Misafirlerine doğum gününe katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunan Faruk-Ayşenur Şahin çifti konuklarıyla tek tek yakından ilgilendiler.
Arya ve Acar Şahin Kardeşler çizgi film karakterlerinden oluşan animasyon ekibi, bubles show ve daha birçok etkinliğin yapıldığı doğum gününde arkadaşlarıyla gönüllerince eğlendiler.
Keyifli doğum gününde Ayşenur Şahin’i sevdiği dostları yalnız bırakmadı
Özdecan ve Can Ödek
Nilgün-Lina Onan
Nesil Şen ve kızı Maya şen
Eylem Bayar ve kızları Öykü ve Övgü Kanter
Merve Kuzay ve kızı Irmak Kuzay
Didem Ersungur ve oğulları Emir ve Batu Ersungur
Burcu Yıldız ve kızı Irmak Yıldız
Pınar Taşyakan ve oğlu Ali Arhan Taşyakan
Burçin Özdemir ve oğlu Doruk Özdemir
Neslihan Tosun ve oğlu Ömer Tosun
Merve Çeçener kızları Serra ve Berfin Çeçener
Selda Noyan ve Şirin Şentürk
Sümbül Bağdatlı

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X