Aşklarının 22’inci yılını böyle kutladılar

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, maşallahlık ilişkilerinin 22. yıl dönümünü romantik bir paylaşımla kutladılar. Arzum Onan eşi Mehmet Aslantuğ ile olan fotoğrafını evlilik tarihini yazdığı notla paylaştı.

Aşklarının 22’inci yılını böyle kutladılar

Bir telefonla başlayan aşk serüvenlerinin 22. yıl dönümünü kutlayan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti şüphesiz en örnek çiftlerden.

Aşklarını dolu dizgin yaşayan ve evililikle taçlandıran Aslantuğ ve Onan çifti bugün mutlu beraberliklerinin 22. yıl dönümlerini yine samimi ve aşk dolu paylaşımla kutladılar.

Onan’ın paylaşımına hayranlarından ve ünlü dostlarından büyük beğeni geldi

İşte çiftin aşk dolu o paylaşımı;

Bu dillere destan aşk bir telefonla başladı. 1993 film şirketi kuran Mehmet Aslantuğ bir yıl kadar sonra, 93’te Türkiye Güzeli olan Arzum Onan’ı iş teklifi için bir telefonla aramış.

Mehmet Aslantuğ buluştukları gün hayatını beraber geçirmek isteyeceği kişinin Onan olduğunu anlamış ve iki gün sonra evlenme teklifi etmiş.

Belirli bir sürelerini birbirlerini daha yakından tanımaya ayıran çift 1996 yılında dünya evine girdi.

arrrr.jpg

Bu aşkı ayakta tutan şeyi şu sözlerle açıklıyordu Aslantuğ:

“Çok zor bir zemin, sadece bizim için değil, hayat da çok zor. Vahşi kapitalizmin dayatmalarıyla insanın kendine bile tahammülünün azaldığı bir yerde çift, evli, sevgili olmak çok kolay taşınabilir değil.O yüzden de böyle çabuk bitiyor, insanlar birbirlerini hırpalıyor. Arzum’la birbirimize olan saygı ve güvenimiz bizi bu zemin de dahil ayakta tutuyor…”

arzum.jpg

arzium.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X