Atilla Ödünç hak sahiplerini rahatlattı

Büyükşehir Belediyesi’nin kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında evlerini yenilemek için projeye dahil olan hak sahipleri, Recep Altepe’nin istifasıyla yaşadıkları tedirginliği başkanvekili Atilla Ödünç ortadan kaldırdı.

Atilla Ödünç hak sahiplerini rahatlattı

Ödünç’ü ziyaret ederek yaşadıkları karamsarlığı dile getiren hak sahipleri, görüşmenin ardından rahat nefes aldılar.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Ödünç, yaklaşık 2 yıl önce başlattıkları kentsel dönüşüm kapsamındaki sitelerin işlerinin yarım kalmayacağını belirterek, “Biz vatandaşlarımızı kesinlikle mağdur etmeyeceğiz ve herzaman gerekli desteği kendilerine vereceğiz” dedi.

Aldıkları yanıt karşısında rahatlayan hak sahiplerinden Doğuşkent Site Yöneticisi Ali Aköz, “Başkanımız Recep Altepe, kentsel dönüşüme çok fazla destek sağladı. Kendisinin istifasından sonra bizler çok tedirgin olduk ama sizinle bu görüşmemizden sonra artık rahat bir şekilde uyuyabiliriz” dedi.

Özyuvam Sitesi Yöneticisi Nurullah Kavak da “Çok teşekkür ederiz. Bizler Nilüfer ilçesinde evlemizi yenilemeye vermiştik. Son dönemde gelişen olaylardan sonra epey derecede tedirgin olmuştuk ama şimdi sizin bu desteğinizle tüm hak sahiplerimiz daha rahat olacaklardır” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X