Atış Yapı 2016’nın en hızlısı oldu

Bursa’da gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Atış Yapı, Osmangazi Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında gerçekleştirdiği Atış Premium ile dikkatleri üzerine çekti. Şirket, 2017’ye de damga vurmaya hazırlanıyor.

Atış Yapı 2016’nın en hızlısı oldu

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’ne (GYODER) kabul edilen en genç inşaat şirketi olan Atış Yapı, Türkiye’nin en büyük üç metropolünde proje üretmeye hazırlanıyor. Şirket, ulusal ligde gayrimenkul geliştirme ve üretme çalışmaları yapacak.

Ürettiği proje hacimleri ve standartlarıyla son iki yılda dikkatleri üzerinde toplayan Atış Yapı, tüketici güven endeksinde en hızlı yükselen gayrimenkul geliştirme şirketi oldu. Projelerinde yaşamı ve insanı öne çıkartan, sürdürülebilir, değerlenme kabiliyeti güçlü yuvalara imza atan Atış Yapı,  GYODER’e kabul edilen en genç inşaat şirketi oldu. Güçlü finansman yapısı ile pek çok finans kuruluşunun yüksek kredibilite tanımladığı Atış Yapı, ulusal ligde de proje üretecek.

ŞAŞIRTMAK İSTİYORUZ

Türkiye’nin kendi içindeki dinamiklerle gelişime son derece açık olduğunu belirten Atış Yapı Genel Müdürü Ahmet Atış, “2016 doğru lokasyonda, doğru planlanmış projelerin yılı oldu. Talep ve arz arasındaki ilişkiyi tamamen tüketici lehine çevirdiğinizde; başarısızlık söz konusu olmuyor. Bu yıl bunu daha net olarak gördük. Hem mimari, hem ödeme finansmanı ile yepyeni bir modeli 2017’de hayata geçireceğiz” dedi. Atış Yapı’nın 2017 yılında üç farklı segmentte ortalama 1.100 yaşam alanı üreteceğini vurgulayan Atış şöyle devam etti: “2016 proje geliştirme ekibimizin de başarı yılıydı. 6 farklı şantiyede terminlere uygun ilerledik. Konutta A, B, C gruplarının ne beklediğini çok iyi biliyoruz. Bu beklentileri her defasında yükseltiyor olmamız, güven endeksinde bizi ilk sıralara taşıdı. 2017’de farklı segmentlerde konut üretme yeteneğimizi test edeceğiz. Yatırımcılarımızı yine şaşırtmak istiyoruz. Özellikle Özlüce’de yapacağımız villa apart projesi, Bursa’da öncü bir çalışma olacak.”

SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜME

Deniz ve doğa tutkunlarını Mudanya’da buluşturacak olan yeni projesi ‘Nefes’ ile ‘Her Nefeste Mutluluk’ vaat eden Atış Yapı, panoramik deniz manzaralı daireleri ile konut algısına yeni bir boyut kazandıracak. Yunuseli’de, 7 blok 84 daire, 5 blok 70 daire ve 2 blok 56 dairelik üç projenin lansmanının yakın zamanda gerçekleştirileceğinin müjdesini veren Atış, “Oluşturduğumuz ve kararlılıkla arkasında durduğumuz standartlarla, erişilebilir lüks konseptimizle önce Nilüfer’de sonra Yunuseli’de yatırımcıların güven duyduğu ve tercih ettiği bir marka haline geldik. Sürdürülebilir, planlamış ve hedefleri olan bir büyüme sergiliyoruz” ifadelerini kullandı.

FARK YARATMAYA DEVAM

Atış Yapı’nın kalelerinden biri olan Özlüce’de üç ayrı projeye başlayacaklarını kaydeden Ahmet Atış, ”Bölgenin çok katlı yaklaşımının tersine az katlı mimariye sahip olan 2 projemiz, hem bahçe dubleksleri hem de çatı katı dubleksleri ve sosyal olanaklarıyla fark yaratacak” dedi. Villa apart konseptinin uygulanacağı 4 villa, 36 bahçe dubleksi, 36 çatı dubleksi, 1 anaokulu ve sosyal tesislerden oluşan kompleks projenin de startını verdiklerini ileten Atış, Özlüce’de daha önce uygulanmamış konseptlerle yeni döneme hızlı geçiş yapacaklarını belirtti.

İYİ LOKASYON YETMEZ

Gayrimenkul sektöründe iyi lokasyonun bir avantaj olduğunu ancak konfor arayışının arttığı günümüzde sosyal alanlar ve  projenin imalat unsurlarının projenin değerlenmesi aşamasında daha fazla öne çıktığını belirten Ahmet Atış, “Atış Yapı projelerinin tamamında statik mimari tasarımın yanında, iç mimaride de bütünsellik mantığıyla hareket ediyoruz” dedi. Minimum ön ödeme ve minimum ara taksit üzerine de farklı planlamalar yaptıklarının altını çizen Atış, Atış Yapı’yı İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Eskişehir gibi kentlerde de proje üreten bir marka haline getirmeyi amaçladıklarını anlattı. Atış, ”Geniş hacimli konut projelerinde, konsorsiyum ortaklıklarında Atış markası mutlaka yer alacak. Halen Türkiye’nin en büyük finans kuruluşlarıyla görüşmelerimiz sürüyor” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X