Avrupa’da son gün!

Yaz transfer dönemi Avrupa’da bir çok ülkede bu gece bitiyor. Türkiye’de ise son tarih 8 Eylül…

Avrupa’da son gün!

Futbolda yaz transfer dönemi Avrupa’da bir çok ülkede bu gece sona eriyor… Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere’de gece yarısı, Arnavutluk ve İspanya’da 1 Eylül, Romanya’da 4 Eylül, Bulgaristan ve Slovakya’da 6 Eylül, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye’de ise 8 Eylül’de kulüpler transferi noktalayacak. 

KATAR’DA 30 EYLÜL

Suudi Arabistan’da 12 Eylül, Katar’da 30 Eylül ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ise 2 Ekim son tarih… Avrupa’da transferin bu gece yarısı bitmesi Türkiye’deki kulüplerin o bölgelerden oyuncu getirmesini daha da kolaylaştıracak. Yalnız, eldeki fazlalıkların Avrupa’ya gitme şansı ise bu gece yarısı bitiyor…

NECİD NE OLACAK?

Bursaspor’un göndermek istediği Tomas Necid ve Ricardo Faty’yle ilgili de yönetimin çabası devam ediyor… Necid’e Hollanda’dan bir takımın talip olduğu ancak oyuncuya 300 bin Euro verdiği öğrenildi. Çek oyuncunun da kendi alacağından 100 bin Euro fedakarlık yaptığı ancak kalan 500 bin Euro’yu Bursaspor’dan talep ettiği bildirildi.

KARAR ZAMANI

Bursaspor yönetiminin, İspanya’dan da Necid’le ilgili bir gelişme beklediği olumsuz sonuçlanması durumunda Hollanda alternatifini devreye sokmaya hazırlandığı belirtildi. Ricardo Faty’yle ilgili ise henüz bir gelişme olmadığı ve Avrupa’ya transferinin zor gözüktüğü dile getirildi. Bu iki oyuncuyla ilgili son karar bugün verilecek. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X