Avşar Kızı’nın çıkışı dizinin seyrini değiştirdi!

FOX TV’de yayımlanan Masumiyet dizisi için son karar sezon finaliydi. Final yapacağı iddia edilen dizinin arka planı ortaya çıktı. Finalden Hülya Avşar sayesinde geri dönüldü.

Avşar Kızı’nın çıkışı dizinin seyrini değiştirdi!

FOX TV ekranlarında Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi ilk başlarda seyircinin ilgisini bir hayli çekti. Hülya Avşar’ın seneler sonra televizyona dönmesini sağlayan yapımın hikayesi çokça merak edildi.

Fakat yayımlandığı gün itibariyle Masumiyet’in rakipleri epey güçlüydü. Masumiyet dizisi zamanla zorlanmaya başladı. Çarşamba günleri Masumiyet dizisinden daha eski yayımlanmaya başlayan dizilerin kemik izleyicileri oluştu. Masumiyet bu izleyicileri kendisine çekmeyi başaramadı.

Durum böyle olunca Masumiyet dizisi için final iddiaları aldı başını yürüdü… FOX TV, kararını açıklamakta gecikince seyirci de merak içinde kaldı. Final yapacağı söylenen Masumiyet dizisi içinse sadece sezon finalli kararı verildi.

Gelecek sezonda da FOX TV ekranlarında yayımlanmaya devam edecek dizinin ise günü değişti. Çarşamba akşamları yayımlanan dizi, Yasak Elma dizisinin sezon finali yapmasıyla pazartesi akşamları yayımlanmaya başlayacak.

Final kararından dönülmesinde ise Hülya Avşar’ın etkili olduğu söyleniyor. İddialara göre Avşar Kızı, dizinin final yapacağını öğrenmesinin ardından yapım şirketi Gold Film’i bastı.

Avşar Kızı’nın Faruk Turgut’a “Beni 13 bölüm için mi ikna ettiniz?” şeklinde çıkıştığı öğrenildi.

Avşar’ın bu ani tepkisinin ardından yapım şirketinin kanalla irtibata geçerek, dizinin yayın tarihini değiştirmeleri konusunda ikna ettiği bildirildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X