Avukatlar Altun’un davetinde buluştu

Bursa Barosu’nun ekim ayında gerçekleştirilecek genel kurulunda başkan adayı olan Gürkan Altun ve ekibi, meslektaşlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Avukatlar Altun’un davetinde buluştu

Bursa Adliyesi önünde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama töreninden sonra Adliye yakınındaki bir restoranda gerçekleştirilen kahvaltıya, AKP Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ile Bursa Barosu’nun diğer başkan adayı Şerafettin Yavuz da katıldı.

Bursa Barosu Başkan adayı Avukat Gürkan Altun, 30 Ağustos Zaferi’nin bağımsız Türkiye’nin inşasında en önemli yapı taşı olduğunu söyledi. Altun, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki kurtuluş mücadelesinin taçlandığı tarih olan 30 Ağustos’u kutlamaya devam edeceklerini, bu vesileyle Türk milletinin bağımsızlık tutkusunu gelecek kuşaklara anlatacak en önemli ateşleyici unsur olduğuna işaret etti.

Avukat Gürkan Altun, Bursa Barosu’nda başlayan seçim yarışına ilişkin olarak da, şunları söyledi:

“Ülkemizin geçirdiği zorlu süreçte, Bursa Barosu’nda birliği sağlamak bizim için çok önemli. Demokratik bir seçim olacak ve hukuk kazanacak. Bizler Bursa Barosu avukatları olarak adil yargılamanın hakim olacağı bir hukuk düzenine hizmet etmek istiyoruz. Tüm çalışmalarımızı demokratik esaslar üzerinden yürütüyoruz. Katılımcılık ana ilkemiz…”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X