Aybuder’e Spor Malzemesi Desteği

Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği (AYBUDER) Kurucusu ve Başkanı Yavuz Tufan Koçak ve üyeleri Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyarette bulundu.

Aybuder’e Spor Malzemesi Desteği

Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği (AYBUDER) faaliyetleri hakkında Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’na bilgi veren AYBUDER Kurucusu ve Başkanı Yavuz Tufan Koçak, ‘‘Bir Çare var ve Ayık Yaşamda Buluşalım’ projesiyle Türkiye’de tuzağa düşen, bağımlılık içinde olup da kurtulmak isteyen bir çok kardeşimize ulaştık. Tedavi sürecinde kendilerini yalnız ve dışlanmış hissetmemeleri için her türlü desteği verdik’’ dedi. Koçak, madde bağımlısı bir çok genç için iş bulma, spor faaliyetleri ve sosyal faaliyetler içine katılması için tüm kurum ve kuruluş yetkililerinden destek istedi. Madde bağımlılığından kurtulan dernek üyelerinin verdiği mücadelenin topluma örnek olduğunu ve bu mücadelenin herkes tarafından duyarlılık içinde olması gerektiğinin altını çizen Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu, “Derneğin üyelerinin sportif faaliyetler içinde sosyalleşeceğini ve sporun günlük yaşamda kendilerinde olumlu etkiler yaratacağını belirtti. Ayrıca Hacıcaferoğlu, Koçak’a dernek içinde bugüne kadar fedakârca yaptığı çalışmalar ve geliştirdiği projeler sayesinde gençlerimize sahip çıkıp, yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum. AYBUDER derneğinin çalışmalarına destek olalım ki madde bağımlılığı içinde bulunan gençler tedavi görsün ve topluma yeniden kazandırılsın “dedi. Hacıcaferoğlu, ziyaret sonunda Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği’ne (AYBUDER) spor malzemesi hediye etti ve ziyaret toplu resim çekimi ardından sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X