Ayrılık Esra Erol’u vurdu

Alişan ile Eda Erol’un ayrılığının ardından sosyal medyada Esra Erol’a yeni programı için “Daha kardeşini barıştıramadı, milleti nasıl barıştıracak?” yorumları yağdı.

Ayrılık Esra Erol’u vurdu

Ünlü şarkıcı Alişan ile Eda Erol’un ayrılığının ardından, ATV ekranlarında yer alan Esra Erol’un barıştırma programı da tehlikeye girdi. Erol’a “Daha kardeşini barıştıramıyor.” yorumları yağmasının yanı sıra, reytingler de düştü.

 

“DAHA KARDEŞİNİ BARIŞTIRAMIYOR, MİLLETİ NASIL BARIŞTIRACAK”

 

Alişan ile Eda Erol’un ayrılığının ardından, başta Nur Yerlitaş olmak üzere pek çok kişi “Esra Erol programında barıştırır.” demişti. Kardeşinin nişanının bozulması, Erol’u zor duruma soktu. Prestiji zedelenen Erol’a “Daha kardeşini barıştıramıyor, milleti nasıl barıştıracak.” yorumları yağdı.

 

REYTİNGLER ANINDA DÜŞTÜ

 

İzdivaö programı yaparken reytingleri alt üst eden Esra Erol, barıştırma programında istediği başarıyı elde edemedi. Erol’un bir de kardeşi nişan atınca, reytingler daha da düşmeye başladı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X