Bahçeli: TSK tasarısına mutlaka destek vereceğiz

MHP Genel Başkanı Bahçeli, TBMM’ye sevk edilen TSK Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı’na mutlaka destek vereceklerini söyledi.

Bahçeli: TSK tasarısına mutlaka destek vereceğiz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup toplantısında yaptığı konuşmada, TBMM’ye sevk edilen TSK Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı ile ilgili olarak, tasarıya mutlaka destek vereceklerini ve gereğini de eksiksiz yapacaklarını belirterek, “Demek ki neymiş, fiili desteğimiz hukuki boyut alabiliyormuş.”ifadesini kullandı.

Dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin yasanın onaylanması

Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısının çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, hakkında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin yasayı onaylamasını saygıdeğer bi̇r davranış olarak niteleyerek, “Türki̇ye’ni̇n i̇çi̇nde bulunduğu şartlar, teröri̇zmi̇n kazandığı boyutlar di̇kkate alınırken, böyle bi̇r karar olumlu karşılanmalıdır.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X