Bahri Şarlı’ya yeni görev

Bahri Şarlı, Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Genel Başvekili seçildi.

Bahri Şarlı’ya yeni görev

Birliğin geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleştirilen genel kurulunda, Başkan Muammer Niksarlı güven tazelerken, Bursalı Bahri Şarlı Genel Başkanvekilliği görevini üstlendi.

Şarlı, Bursa Esnaf Kefalet Kooperatifi ve 7. Bölge Esnaf Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanlığı, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkan Vekilliği, Avrupa Kredi Garanti Kuruluşları (AECM) Temsilciliği görevlerini de yürütüyor. Bahri Şarlı, Türkiye Milli Kooperatifler Birliği genel kurulunun ardından yaptığı açıklamada, kendisine güvenerek bu görevlere seçilmesini sağlayan esnaf ve sanatkârlara, teşkilat mensuplarına ve TESKOMB Genel Başkanı Kadir Akgül’e teşekkür etti. Şarlı, ”Bu onurlu görevlerde şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da elimden gelen çabayı göstererek, esnaf ve sanatkarlar ile kooperatifçiliğin gelişimine katkı koymaya devam edeceğim” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X