Bakan Selçuk’tan ‘Uzaktan Eğitim’ açıklaması…

Okulların 21 Eylül’de açılıp açılmayacağı tartışmaları sürerken Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Bir mikrosite açtık her yurttaşımızın uzaktan eğitime ilişkin bir fikri varsa değerlendirmek istiyoruz” dedi.

Bakan Selçuk’tan ‘Uzaktan Eğitim’ açıklaması…
HABERİ PAYLAŞ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan, uzaktan eğitim açıklaması. Selçuk, “Eğitim alanında örnek gösterilebilecek bir uzaktan eğitim yapısını hayata geçirmek hepimizin ana hedefi. Bütün kaynaklarımız bu doğrultuda harekete geçirmek istiyoruz. Bir mikrosite açtık her yurttaşımızın uzaktan eğitime ilişkin bir fikri varsa değerlendirmek istiyoruz” dedi.

Bakan Ziya Selçuk, “Öğretmenlerimizin mevcut sağlık durumları konusunda detaylı bir rapor hazırladık, kronik hastalığı bulunan ya da 60 yaşın üzerinde olan öğretmenlerimizin hepsi ile ilgili bilgiye sahibiz. Bu öğretmenlerimizin en az riskle mesleki faaliyetlerini yürütebilmeleri için imkanlarımızı seferber ederek tüm kolaylığı sağlayacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X