Bakülü Öğrenciler PAÜ’de Yaz Seminerine Katıldı

Bakü Slavyan Üniversitesi öğrencileri Pamukkale Üniversitesi’nde ‘Türk Dili ve Kültürü Yaz Semineri’ne katıldı. Azerbaycan Bakü Slavyan Üniversite…

Bakülü Öğrenciler PAÜ’de Yaz Seminerine Katıldı

Bakü Slavyan Üniversitesi öğrencileri Pamukkale Üniversitesi’nde ‘Türk Dili ve Kültürü Yaz Semineri’ne katıldı. Azerbaycan Bakü Slavyan Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölge Uzmanlığı Bölümü öğrencileri Pamukkale Üniversitesi’nde seminere katıldı. PAÜ Türk Dili ve Kültürü Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÜDAM) tarafından düzenlenen ‘Türk Dili ve Kültürü Yaz Semineri2 programı kapsamında Denizliye gelen öğrenciler, 15 gün boyunca 30 öğretim elemanından 30 ayrı seminer aldılar. Bu sene üçüncüsü düzenlenen seminer sonunda Bakü’den gelen öğretim elemanı ve öğrenciler, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’yı ziyaret ettiler. TÜDAM Müdürü Doç. Dr. Turgut Tok’un katıldığı ziyarette Rektör Bağcı öğrencilerle uzun süre sohbet etti. Ziyaret sonunda Rektör Bağcı ve Bakü heyeti birbirlerine çeşitli hediyeler takdim ettiler.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X