Balkader Bozbey’den destek istedi

Bursa Balkan Kadınlar Derneği üyeleri, yapacakları çalışmalar destek için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Turhan Tayan’ı Halk Evi’nde ziyaret etti.

Balkader Bozbey’den destek istedi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Balkan Kadınlar Derneği (BALKADER ) üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Bozbey’in eşi Seden Bozbey’in de yer aldığı ziyarette BALKADER üyesi kadınlar çalışmaları hakkında bilgi verdi. BALKADER Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Hayriye Kosova, Bosno Hersek’te eksikliklerini tespit ettikleri bazı okullara bilgisayar sınıfı yapmak için çalışma başlattıklarını belirterek Başkan Bozbey’den destek istedi. 

Kadınların bu anlamlı projesine destek vereceklerini kaydeden Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çalışmalarından dolayı takdir etti. Başkan Bozbey eşi Seden Bozbey ile birlikte BALKADER’li kadınlarla birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi.

BALKADER üyesi kadınlar Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan’ı da ziyaret etti. Nilüfer Belediyesi’nin milletvekillerine tahsis ettiği odada gerçekleşen buluşmada, BALKADER üyesi kadınlar Turhan Tayan’a dernek çalışmalarını anlattı.

BALKADER üyesi kadınlar yanlarında getirdikleri yöresel pita böreğini de Tayan’a ikram etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X