Başbakan Bursa`ya geliyor

Cuma günü Bursa’ya gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu en iyi şekilde ağırlayacaklarını ifade eden AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, cumartesi günü ise Davutoğlu’nun Bursa’dan ayrılacağını söyledi.

Başbakan Bursa`ya geliyor
AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, 7 Kasım 2014 Cuma günü Bursa’ya gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyledi.
 
AK Parti Bursa İl Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıda Torun, AK Parti Bursa teşkilatlarının Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Bursa programı için hazır olduğunu ifade etti. Torun, “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Davutoğlu’nu yeni görevinde şehrimize yapacağı ilk ziyarette en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. Başbakanımız, çeşitli programlara katılmak için öğle saatlerinde Bursa’da olacak. Saat 14.00’te Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek toplu açılış programına katılacak. Daha sonra iş adamları ve 18 belediye başkanı ile bir araya da gelecekler. Akşam ise Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) düzenlediği ‘Ekonomiye Değer Katanlar’ programına katılacak. Geceyi Bursa’da geçirecek olan Başbakanımız, sabah erken saatlerde Bursa’dan ayrılacak” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X