‘Başka şansım yoktu’

Yeni filmi ‘Aşk Olsun’un galası için memleketi Bursa’ya gelen Selen Seyven, başta dayısı Ezel Akay olmak üzere ailesindeki herkesin sanatçı olması nedeniyle kendisinin de bu yolu seçtiğini söyledi.

‘Başka şansım yoktu’

Mahmut DURGUT

 

AİLEMİ ROL MODEL ALDIM

Selen Seyven, Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen gala öncesi Olay Çekirge’ye konuştu. Çocukluğu Bursa’da geçen Seyven, ünlü bir yönetmen olan dayısı Ezel Akay başta olmak üzere ailesindeki herkesin sanatla ilgilendiğini belirtti. 

Güzel oyuncu, ‘Büyüdüğüm ortamda sanatla iç içe çok sayıda kişi olunca ben de onları kendime rol model aldım ve oyunculuğa adım attım. Açıkçası oyunculuk yapmaktan başka seçeneğim yoktu’ dedi.

ÇOCUKLUK YILLARINA DÖNDÜ

Bursa’da çocukluk yıllarına geri dönen Seyven, gala öncesi Bursa’da yaşayan aile büyüklerini de ziyaret etti. Anneannesi ve teyzesinin Temenyeri’nde yaşadığını vurgulayan Seyven, ‘Benim de Temenyeri ve özellikle de Uludağ’da unutamayacağım anılarım var’ dedi. 

Başta annesi Ece Özbek olmak üzere diğer aile büyüklerinin kendisini yalnız bırakmadığı Seyven, ismini açıklamadığı sevgilisiyle de ilk kez Bursa’da görüntülendi.

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Oyuncu Selen Seyven, gala için geldiği Bursa’da adını açıklamadığı sevgilisiyle de görüntülendi.

MAAİLE BİR ARADA

Selen Seyven, gala öncesi Bursa’da yaşayan annesi Ece Özbek, anneannesi, teyzesi, halası ve dayısıyla bir araya gelerek hasret giderdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X