Başkan açıkladı; 25 milyon TL daha…

Bugüne kadar 60 milyon lira gelir elde ettiklerini ifade eden Bursaspor Başkanı Mestan, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak da, ‘Sanırım bu hafta sonuna kadar bunu çözeriz’ dedi.

Başkan açıkladı; 25 milyon TL daha…
HABERİ PAYLAŞ

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, Bursa Fan Kulübün 19. Genel Kurulu’na konuk oldu. Yeşil beyazlı kulübün asla yalnız kalmayacağını açıklayan Mestan, “Bursa Fan Kulüp üyeleri de Bursaspor yönetimlerinde yer aldı. Bundan hepimiz de keyif aldık. Görevin kolay olmayacağını biliyorduk. Bursaspor’u şampiyon olduğu lige nasıl döndürürüz diye arkadaşlarımla konuştuk. Bağış kampanyaları ile ilgili olarak da konuşayım. Sezon başında ‘Yeniden Zirveye’ sloganıyla çıktık. Yaklaşık 1 yıl devam edecek. Orada istediğimiz neticeyi alamadık. 400-500 bin lira rakam elde edebildik” diye konuştu.

GİZLİ YÜRÜTMEK ZORUNDA KALDIK
Kent dinamikleriyle yeni bir kampanyaya başladıklarını ifade eden Mestan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sayın Valimizle, Sayın Belediye Başkanımızla, Sayın Milletvekilimiz Hakan Çavuşoğlu ve kent dinamikleri çatısı altında ‘Yeniden Büyük Bursaspor’ kampanyası başlattık. Gelinen noktaya kendi imkanlarımızla geldik. Bugüne kadar kendimiz yürütmeye çalıştık çünkü Bursaspor’un çok fazla borcu vardı. Herkes ‘Bursaspor büyük kulüp çok para var’ diyerek üzerimize çok geldi, o yüzden bazı şeyleri gizli yürütmek zorunda kaldık.’

ÖN PROTOKOL YAPTIK
‘Bugüne kadar 60 milyon lira gelir elde ettik ve hepsini kulüp için harcadık. Yaklaşık 25 milyon liraya daha ihtiyacımız var.’ Transfer çalışmalarına değinen Başkan Mestan, “Hocamızın istediği 3-4 isim var. Onlarla da görüşüyoruz. Bazılarıyla ön protokol imzaladık. Anlaştık gibi görünüyor. Sanırım bu hafta sonuna kadar bunu çözeriz” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X