Başkan Bakıcı Hayme Ana Anaokulu Öğrencilerinin Kermes Açılışına Katıldı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Hayme Ana Anaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan 7 Bölge Türkiye Projesi ve yıl içerisinde yapılan etkinlik…

Başkan Bakıcı Hayme Ana Anaokulu Öğrencilerinin Kermes Açılışına Katıldı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Hayme Ana Anaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan 7 Bölge Türkiye Projesi ve yıl içerisinde yapılan etkinliklerin yer aldığı sergi ve kermesin açılışına katıldı. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, beraberindeki Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ve AK Parti Belediye Meclis üyesi Veysel Kılıç ile birlikte Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Hayme Ana Anaokulu’nun sergi ve kermes açılışına katıldı. Açılış kurdelesini Gümüş ile birlikte kesen Başkan Bakıcı, sergi ve kermesin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu. Okul Müdür Vekili Mihriban Kılıç ile bir süre görüşen Başkan Bakıcı, Kılıç’tan sergi ve kermes hakkında bilgi aldı. 2 gün boyunca açık kalacak sergi ve kermeste anaokulu öğrencilerinin yıl içerisinde yaptığı birbirinden güzel etkinlikler ve el becerisi gerektiren ödevler de sergileniyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X