Başkan Bozbey’e Üstün Hizmet Ödülü

Lions 118 K Çevre Yönetimi Federasyon Başkanı Nejat Yahya, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek Bursa’da ilk Alzheimer Hasta Konuk Evi projesine verdiği desteklerden dolayı Üstün Hizmet Ödülü verdi.

Başkan Bozbey’e Üstün Hizmet Ödülü

Lions 118 K Çevre Yönetimi Federasyonu tarafından Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e  ile  Başkan Yardımcıları Turgay Erdem ve Nazlı Yazgan’a Alzheimer Hasta Konuk Evi projesine desteklerinden dolayı Üstün Hizmet Ödülü verildi.

Başkan Bozbey’e katkılarından dolayı teşekkür eden Lions 118 K Çevre Yönetimi Federasyonu Başkanı Nejat Yahya, geçtiğimiz aylarda temeli altılan ve Bursa’da bir ilk olan Alzheimer Hasta Konuk Evi’nin çalışmalarının hızla sürdüğünü belirtti.

Verilen ödülden memnuniyet duyduğunu dile getiren Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de inşaatın bir an önce biterek faaliyete geçmesini arzu ettiklerini söyledi. Bozbey, ‘Toplumumuzda bu hastalık  çok yaygın. Yıllardır engelli çocuklarımızı sakladığımız gibi bu hastalarımızı da saklıyoruz. İnsanlık adına çok faydalı bir projeye hep birlikte imza attık. İnşallah bir an önce bitirip faaliyete geçiririz’ diye kaydetti. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X