Başkan Taban, Şehri Altın Sitesi’ne konuk oldu

Belediye Başkanı Alper Taban, altyapı çalışmasının devam ettiği Alanyurt bölgesinde site ziyaretlerini sürdürüyor. Çalışmalarla ilgili vatandaşı ilk ağızdan bilgilendiren Başkan Taban, talep ve önerileri dinleyip soruları da tek tek yanıtlıyor.

Başkan Taban, Şehri Altın Sitesi’ne konuk oldu

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek istişare ve ortak akla verdiği önemi gösteren, aynı zamanda şeffaflık ilkesi kapsamında yapılan her işle ilgili vatandaşı bilgilendiren İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, altyapı çalışmalarının devam ettiği Alanyurt bölgesinde site ziyaretleri ile vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda dün akşam Yunusemre Mahallesinde bulunan Şehri Altın Sitesine misafir olan Başkan Alper Taban, site sakinleriyle altyapı çalışmaları başta olmak üzere bölgenin sorunları ve talepleri üzerine istişarelerde bulundu.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI ALANYURT’TA DEVAM EDİYOR

Site sakinleri ile birlikte civar site yöneticilerinin de katıldığı buluşmada, Başkan Alper Taban’a Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, Fen İşleri Müdürü Yakup Can ve Yunusemre Mahalle Muhtarı Cemal Tekin de eşlik etti. Vatandaşlara özellikle altyapı çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Alanyurt bölgesinde 4 mahallede altyapı çalışması yapıldığını hatırlatan Başkan Taban, “Bu bölgelerimizde epeyce yol aldık. Altyapısı tamamlanan bölgelerde asfaltlamaya da başladık. Ancak bunlar bir süreç. Bugünden yarına yapılması mümkün olmayan işler. Sabır gerektiren, sonucunda da herkesin mutlu olacağı işler. Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ciddi bir yatırımla bu çalışmaları koordine ediyor. Toplamda 2 katrilyonluk bir yatırımdan söz ediyoruz. Emek ve sabır isteyen bir iş. Bizler en kısa sürede tamamlamak için gayret gösteriyoruz. Tamamlandığında da herkesin iyi ki olmuş dediği bir çalışma bu. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde biz bunun konforunu yaşamaya başladık. En sıkıntılı bölgelerden hiç şikayet gelmez oldu. Alanyurt’ta aynı konfora erişecek” dedi.

VATANDAŞLARIN TALEP, ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİ DİNLENDİ

Başkan Taban, buluşmada vatandaşların sorularını da yanıtladı. Bölge özelinde eksikler, şikayetler ve talepler tek tek not alınırken, sorunların çözümü noktasında da karşılıklı istişareyle fikirler üretildi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X