Başkan Toyran, Yaşlı Kadına Yardım Eli Uzattı

Geçtiğimiz günlerde Savuca Mahallesi’nde meydana gelen sel ve taşkın olayından en fazla etkilenenlerden biri olan Zenife Yıldız’a, Başkan Toyran elini…

Başkan Toyran, Yaşlı Kadına Yardım Eli Uzattı

Geçtiğimiz günlerde Savuca Mahallesi’nde meydana gelen sel ve taşkın olayından en fazla etkilenenlerden biri olan Zenife Yıldız’a, Başkan Toyran elini uzattı. Savuca Mahallesi’nde yaşanan felakette Zenife Yıldız’ın evini su basmış, tüm eşyaları kullanılamaz hale gelmişti. Daha önce felaket sonrasında Savuca Beldesi’nde yaptığı inceleme gezisinde Zenife Yıldız’ın evini ziyaret eden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Zenife Yıldız’a verdiği yardım sözünü yerine getirdi. Söke Belediyesi ekiplerince 2 adet çekyat, bir adet buzdolabı, bir adet halı ve bir adet sehpadan oluşan ev eşyaları Savuca Mahallesi’nde yaşayan Zenife Yıldız’ın evine ulaştırıldı. 84 yaşındaki Zenife Yıldız’ın mutluluğu gözyaşlarına dönerken, “Allah Razı Olsun” cümlesi dilinden düşmedi; Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkürlerini iletti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X