Başkanlardan Bursaspor’a büyük destek!

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın 3 milyon TL nakdi yardımda bulunduğunu söyledi.

Başkanlardan Bursaspor’a büyük destek!

Öncel, “İade-i ziyaret yaptılar. Bundan son derece memnun olduk. Oyuncu grubumuzla yaptıkları toplantıda Alinur Aktaş’ın çocuklarımıza moral veren konuşma yapması, Buca maçının kurtuluş mücadelenin başlangıcı olacağı ve alınacak 3 puanla yeniden umutlanacağımızı, yeniden lige tutunacağımızı belirtmesi çocuklarımızı morallendirdi. Motivasyon anlamında kedilerini iyi hissettiler. Cumartesi gününe umarım bu durum yansıyacaktır. Şeffaf yönetim anlayışıyla paylaşıyoruz. Ziyarete gelen başkanlarımız nakdi yardımda bulundu. 3 milyon TL Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş,1 milyon TL Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 1 milyon TL de Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, 500 bin TL de Nilüfer Belediye Başkan adayı Celil Çolak nakdi yardımda bulundu. Bursaspor siyaset üstü bir kurumdur. Bir kez daha başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu güveni tesis ettik.”dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X