‘Basser’i sportif direktör olarak düşündüm’

Sosyal medyada yazılanlara isyan eden Başkan Ali Ay’ın önemli görev için gönlü yabancıdan yana.

‘Basser’i sportif direktör olarak düşündüm’

Bursaspor Başkanı Ali Ay, dün Paul Le Guen’in basın toplantısı sonrası basın mensuplarıyla kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Özellikle sosyal medyada scouting ekibinin başında yer alan Özhan Pulat ve Genel menajer Hüseyin Gedik için yazılanlara isyan eden Başkan Ay, “Bir tane yazışma düşmüş internete. Tamamen düzmece. Böyle şey olur mu? Yazık günah. Bu insanların da aileleri var. Bu işi yapan adam ondan sonra hesabını kapatıyor. Bazı şeyler bu kadar kolay mı? Bu arkadaşlarımın çalışmalarından memnunum” dedi.

ÖNEMLİ BİR GÖREV

Son dönemde oldukça gündemde olan sportif direktörlük için de konuşan Başkan Ali Ay, “İlk görüşmem Ömer Erdoğan ile oldu. O sahanın içinde olmak istiyor. Ardından Yıldıray Baştürk’le temasa geçtik. O da olmadı. Sportif Direktörlük önemli bir görev. Yabancı neden olmasın? Bu görev için bir dönem bizde de forma giyen Michael Chretien Basser’i düşündüm. Geçen sezon Nancy’de oynadı. Son durumunu bilmiyorum fakat iyi izlenimlerle ayrıldı buradan. Gönlüm artık yabancıdan yana” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X