Bayrak Nazan Çelik’te

Türkiye Yardımsevenler Derneği Orhangazi Şubesi’nin olağan genel kurulunda 16 yıllık başkan Ayşe Akın, bayrağı Nazan Çelik’e teslim etti.

Bayrak Nazan Çelik’te

NEVZAT OKUMUŞ 

 

Genel kurulda raporları ibra edilen önceki yönetimin iki yıllık bilançosunda 251 bin 901 liralık gelir ve giderin bulunduğu belirtilirken, 2016 yılı tahmini bütçesi de 108 bin 511 lira olarak kabul edildi. Gönüllülük esasları içinde faaliyet gösteren Yardımsevenlerin en büyük katkıları arasında öncelik eğitime ayrılırken, muhtaç vatandaşların değişik konularda hiç unutulmadığı ifade edildi.

Nazan Çelik başkanlığındaki yeni yönetimde  2. Başkanlığa Behiye Akın, Muhasipliğe Edibe Sema Güler, Veznedarlığa Dilara Cevizlidere, Sekreterliğe Fahrunisa Soylu getirildi, Safiye Kılıçlar, Deniz Kum, Remziye Silmez ve Nezahat Demir ise üye olarak yer aldı.  Zehra Ünlü,  Ferhat Durmaz ve Ahmet Yenice’nin denetleme kurulunu oluşturduğu derneğin merkez temsilcileri ise Ayşe Akın ve Nazan Çelik oldu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X