Beklenmeyen 2 ayrılık! Diziyi izleyenler şaşkına döndü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın geçtiğimiz akşam yayınlanan 137. bölümü büyük bir heyecana sahne olurken beklenmeyen 2 ayrılık gerçekleşti.

Beklenmeyen 2 ayrılık! Diziyi izleyenler şaşkına döndü
HABERİ PAYLAŞ

Yayınlandığı Salı akşamları büyük bir beğeni ile izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sezon finali öncesi olaylar büyümeye devam ediyor. Ancak son bölümü ile nefesleri kesen dizide beklenmeyen gelişmeler meydana geldi.
 

edho-son-bolumde-beklenmeyen-2-ay-RgJg_cover

28 Mayıs Salı günü sezon final yapacak olan EDHO son bölümde, iki oyuncu diziye veda etti. EDHO final sahnesinde Hızır Çakırbeyli, büyük düşmanı olan Akif’i (Fahri Öztezcan) öldürürken, Vurulan Esra (Sevcan Yaşar) ise hastanede hayatını kaybetti. İzleyiciler, bu iki ölümün yanı sıra İlyas’ın büyük üzüntüsü karşısında duygulandı.
 

edho-son-bolumde-beklenmeyen-2-ay-4qvt

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki’ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet’in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır.
 

edho-son-bolumde-beklenmeyen-2-ay-DNCN

Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki’den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler.
 

edho-son-bolumde-beklenmeyen-2-ay-Ca17

Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif’in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır. Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra’nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır.
 

edho-son-bolumde-beklenmeyen-2-ay-jbBM

Esra’nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır. Esra’yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil’in yanında soluğu alır.
 

edho-son-bolumde-beklenmeyen-2-ay-u89Z

Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif’in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.
 

edho-son-bolumde-beklenmeyen-2-ay-4v5f

 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X