Belediye kendi mobilyasını üretecek

Mudanya Belediyesi Park ve bahçelerde kullanılan kamelya ve oturma grupları, belediye marangozhanesinde imal edilerek, hem tasarruf sağlanacak, hem de dayanıklı ve kullanışlı ürünlerin imalatı yapılmış olacak.

Belediye kendi mobilyasını üretecek

ÖMER BİLİK

Mudanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Okan Belen, tasarruf sağlamak amacıyla yeni bir uygulamaya daha imza attıklarını, alınan hızar makinesiyle, park ve bahçelerde kullanılan kamelya ve oturma gruplarının imalatının yapılacağını söyledi. Birçok çalışmanın burada ekipleri tarafından yapılacağını belirten Belen, “Daha önce hazır kereste alarak belediyemiz marangozhanesinde oturma gurubu, banklar ve kamelyaları imal ediyorduk. Yeni satın aldığımız hızar makinemizle, hazır işlenmiş kereste alımına son verdik. Tomruk alarak işleyeceğimiz keresteleri kendimiz kesmeye başladık. Bu sayede belediye bütçemize önemli ölçüde katkı sağlamış olacağız” dedi.

Bu sayede önemli ölçüde tasarruf sağlayacaklarını belirten Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz da, Park ve bahçelerimizdeki oturma grupları, kamelyalar, piknik masaları ve diğer mobilya imalatlarını biz yapacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X