Beş kişilik iş için 110 kişi başvurdu

Büyükorhan’ da okullarda Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında çevre temizliği işçisi olarak görev yapmak üzere alınacak 5 kişi için 110 kişi müracaat edince işe alınacaklar noter kurası ile belirlendi.

Beş kişilik iş için 110 kişi başvurdu
HABERİ PAYLAŞ

AYDIN KURMUŞ

Büyükorhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR tarafından yürütülen programa müracaat edenlerin tümünün bayan olması dikkat çekti.

Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda çalışmaya hak kazananlar sevinirken, kazanamayanlar ise üzüntülü bir şekilde salonu terk etti. Kura çekiminde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammed Recai Arvas, ‘Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızda temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere İşkur kapsamında alınacak 5 işçimizi kura ile belirledik. Şimdiden hepsine hayırlı olmasını diliyorum. Kurada ismi çıkmayan arkadaşlarımızın da üzülmemesini istiyorum’ diye konuştu. Kurada çalışmaya hak kazanan 5 kişi dokuz ay süreyle Büyükorhan’ da bulunan okullarda temizlik işçisi olarak çalışacak.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X