BESAŞ pide fiyatını açıkladı

Ramazan ayında pide fiyatları ne olacak? BESAŞ, Bursa’da pide fiyatlarını açıkladı.

BESAŞ pide fiyatını açıkladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden BESAŞ, her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da pide üretimine başladı. Ramazan ayı boyunca BESAŞ bayileri aracığıyla vatandaşlara ulaştırılacak 450 gramlık Ramazan Pidesi 1.50 TL’den satılacak. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden BESAŞ, tüketicilere sağlıklı ekmeği ucuz fiyatlarla ulaştırma prensibi doğrultusunda, ramazan sofralarını süsleyen pide üretimini de başlattı. Geçtiğimiz yıl günlük 20 bin olan ramazan pidesi üretim kapasitesi, yapılan iyileştirme çalışmalarının ardından bu yıl günlük 30 bine çıkarıldı.

Fiyat politikasıyla her zaman vatandaşın yanında yer alan Türkiye’nin üçüncü, Bursa’nın ise en büyük fabrikası BESAŞ, 450 gramlık ramazan pidesini 1.50 TL’den satışa sunuyor. Vatandaşlar, Ramazan ayının ilk günü olan Perşembe günü kent genelindeki 450’ye yakın satış noktasından ramazan pidelerini alabilecek.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X