BESAŞ ürünlerini fotoğrafladılar

Hayatının herhangi bir anını BESAŞ ürünlerini fotoğraflayan profesyonel ve amatör herkese açık olan yarışmada dereceye girenler, para ödülü ve BESAŞ ürünleriyle ödüllendirildi.

BESAŞ ürünlerini fotoğrafladılar
HABERİ PAYLAŞ

BESAŞ, ürünlerini fotoğraf meraklılarıyla buluşturdu. BESAŞ tarafından düzenlenen ‘Doğal BESAŞ, Doğal İNSAN’ konulu fotoğraf yarışmasına amatör ve profesyonel kategorilerinde toplam 92 fotoğrafçı 222 eserle katıldı.

​Seçici kurul, tüm fotoğrafları büyük bir titizlikle inceledi. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Profesyonel kategoride birinci olan Ahmet Çetin 3 bin 500 TL para ödülü ile bir yıllık ekmek ve bir yıllık süt ödülünün sahibi oldu. Bu kategorinin ikincisi Osman Önder, 2 bin TL para ödülü, 6 aylık ekmek, 6 aylık süt ve yine bu kategorinin üçüncüsü olan Bülent Suberk de bin TL para, 3 aylık ekmek ve 3 aylık süt ödülüne hak kazandı. Amatör kategorinin birincisi seçilen Ceyda Gümüştekin 500 TL para, 1 yıllık ekmek, 1 yıllık süt, ikinci Eda Ferahlı 300 TL para, 6 aylık ekmek, 6 aylık süt ve kategorinin üçüncüsü Sude Mısır da 200 TL para ve 3 aylık ekmek, 3 aylık süt ödülünün sahibi oldu.

 

Merinos AKKM Göç Müzesi Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen ödül törenine, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de katıldı. BESAŞ’ın kurulduğu günden bu yana sağlıklı ürünleri halkla buluşturarak önemli bir hizmete imza attığını belirten Başkan Altepe, fotoğraf yarışmasının BESAŞ ürünlerinin halk nezdinde daha iyi tanınmasına yarayacağını söyledi. BESAŞ ve diğer kurumlarla Güzel Bursa’ya hizmet etmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Altepe, “Sağlıklı ürünleri daha da öne çıkartacak, halkımızı bilinçlendirecek bir çalışma. Bu güzel etkinliğe katılan profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçıları tebrik ediyorum. Doğal ürünlerin doğal fotoğrafları, BESAŞ’ın tanıtımlarında da kullanılacak” dedi.

 

BESAŞ fotoğraflarının ödülleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş tarafından verildi. Ödül töreninin ardından Başkan Altepe, sergilenmeye değer bulunan fotoğrafları inceledi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X