Beyazay’dan teşekkür ziyareti

Engellilerin eğitim, sosyal, kültürel, ekonomik, hukuki, mesleki hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmek, sosyal hayata uyumu, insan hak ve özgürlüklerinden gerçek anlamda faydalanabilmelerini sağlamak amacıyla faaliyetler yürüten Türkiye Beyazay Derne

Beyazay’dan teşekkür ziyareti

Derneğin Üst kurul üyesi Zafer Hıdıroğlu, yaptığı çalışmalarla en faydalı dernek seçilen Beyazay’ın kamu yararına bir dernek olduğunu ve faaliyetlerini de Cumhurbaşkanlığı’nın himayelerinde gerçekleştirdiğini hatırlattı.

Derneğin Bursa Şube Başkanı Füsun Koyunlular da dernek olarak yürüttükleri ‘Makedonya Kardeşlik Projesi’ kapsamında Üsküp’ten 55 öğrencinin Bursa’ya getirildiğini hatırlatarak, bu projeye verdikleri destekler nedeniyle Başkan Altepe’ye teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de nüfusunun yarısı Balkan kökenli olan Bursa’nın Balkanlar’dan ayrı düşülmesinin söz konusu olmadığını vurguladı. 2004 yılında başlattıkları Balkanlarla ilişkileri 13 yıldır kesintisiz bir şekilde devam ettirdiklerini dile getiren Başkan Altepe, “Bu nedenle derneğinizin Balkanlarda ve ülkemizde yürüttüğü faaliyetlere de elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X