‘Bir kadın Erkan Petekkaya’nın kalçasına dokundu!’

Oyuncu Erkan Petekkaya’nın alkollü olarak bindiği iddia edilen uçakta olay çıkardığı ve uçaktan indirildiği öne sürülmüştü. Petekkaya’nın yakın arkadaşı yapımcı Mustafa Uslu, telefon ile bağlandığı programda olayın iç yüzünü anlattı.

‘Bir kadın Erkan Petekkaya’nın kalçasına dokundu!’

Oyuncu Erkan Petekkaya’nın bindiği Dalaman uçağında olay çıkardığı iddia edildi. O anlar başka bir yolcu tarafından kameraya alındı.

“ERKAN’A TEZGAH KURULDU”

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan yapımcı Mustafa Uslu, yakın arkadaşı Erkan Petekkaya’nın uçakta başına gelen olayı anlattı. Uslu, olayla ilgili şunları söyledi:

“Bence Erkan’a bir tezgah kuruldu. Erkan Petekkaya bir baba eşinin sevgili kocası… Erkan ile konuştum, yapılanlardan dolayı çok üzgündü.


Mustafa Uslu ve Erkan Petekkaya
 

“BİR KADIN ERKAN’IN KALÇASINA DOKUNMUŞ”

Kendisine fiziki bir şey yapılmış bu durumdan çok rahatsız olmuş. Bunu dile getirmeye çalışınca da ‘sarhoş, bilmem ne’ diye ithamlarda bulunulmuş… ‘Bunu bana neden yapıyorsunuz, aranızda bulunmam suç mu?’ demiş Erkan… İnsanlar da olayı farklı yerlere çekti. Olayın aslı şu kalabalıkta bir kadın Erken Petekkaya’nın kalçasına dokunuyor, ondan sonra olaylar gelişiyor…”

“YEMİN EDERİM BEN YAPMADIM”

Bir yolcu tarafından çekilen görüntülerde, Erkan Petekkaya’nın uçaktan indirildiği anlar kameralara yansıdı. Petekkaya’nın uçaktan inerken “Sevgili arkadaşlar, bu işleri ben yapmadım. Yemin ederim ben yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, sosyal medyadan takipçi kazanacaklar diye…Vallahi ben yapmadım.” demesi dikkat çekmişti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X