‘Birikimimi Meclis’e taşımak istiyorum’

AK Parti’den Bursa milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa eden Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Latif Deniz, bilgi, birikim ve tecrübesini toplumun yararına sunmak amacıyla aday olduğunu söyledi.

‘Birikimimi Meclis’e taşımak istiyorum’
HABERİ PAYLAŞ

Siyasetin toplumla devleti idare etme sanatı olduğunu kaydeden Deniz, görevi nedeniyle yıllardır kurallar çerçevesinde devlet ile toplumu idare ettiğinin altını çizdi. Bu kentin, esnafının, sanayicisinin ve halkın sorunlarını, sıkıntılarını çok iyi bildiğini vurgulayan Deniz, “Yıllardır yaptığım mesleğim ve STK’lardaki görevlerim sayesinde edindiğim bilgi, birikim ve tecrübeyle Bursa esnafın, sanayicisinin ve tüm halkın önünü açacak kuralları koyarak, en iyi şekilde hizmet edeceğime inandığım için bu yola çıktım” diye konuştu. 

Bilecik, Erzurum ve Adana’da şube müdürlüğü yapan, 1997’de Bursa’da İl Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Deniz, 2010 yılından bu yana da Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü olarak görev yapıyor. 1980 yılında geldiği Bursa’yı çok iyi tanıdığını ifade eden Deniz, aynı zamanda Erzurum Dernekler Federasyonu’nun da kurucu üyesi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X