Boşanma arkadaşlığı da bitirdi! Yakın dostunu sildi

Eşi Okan Kurt’la boşanan Demet Akalın, zor zamanlarında yanında olmayan yakın dostu Fatih Ürek’i Instagram hesabında takipten çıkardı.

Boşanma arkadaşlığı da bitirdi! Yakın dostunu sildi

6 buçuk yıllık eşi Okan Kurt’tan boşanan şarkıcı Demet Akalın’ın yakın dostu Fatih Ürek’i zor zamanlarında yanında olmadığı için sosyal medya hesabı Instagram’dan takip etmeyi bıraktı.

FATİH ÜREK’İ SİLDİ

Lüks villasına haciz gelmesiyle başta kızı Hira olmak üzere kendisi de büyük üzüntü yaşayan Demet Akalın, 6 buçuk yıllık evliliğini geçtiğimiz gün tek celsede sonlandırdı. Boşanma ve hacizden sonra zor günler geçiren Akalın, bu dönemde desteğini görmediği dostlarını da sosyal medya hesabından takipten çıkardı. Bunların başında da yakın dostu Fatih Ürek yer aldı. Akalın, sık sık buluşarak zaman geçirdiği Ürek’i takipten çıkardı.

demet-akalin-kendisine-destek-olmayan-yakin-11229061_3444_m.jpg

FATİH, OKAN’I TAKİP EDİYOR

Demet’in hamlesinden sonra Fatih Ürek de Akalın’ı takipten çıkardı. Ancak Okan Kurt ve kızları Hira’nın hesaplarını takip ediyor.

Akalın, yakın dostu Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı ‘Gelinim Mutfakta’ programına sürpriz yaparak bir tepsi baklava götürmüştü.

demet-akalin-kendisine-destek-olmayan-yakin-11229061_4602_m.jpg

ÜNLÜLERDEN DESTEK GECİKMEDİ

Bu dönemde Sıla, Ebru Gündeş, Özlem Yıldız başta olmak üzere birçok ünlü isim Demet Akalın’a destek oldu.
 

demet-akalin-kendisine-destek-olmayan-yakin-11229061_9627_m.jpg

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X