Bozbey Bursalı yazarlarla bir araya geldi

Nilüfer Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü, Bursalı yazarları bir araya getirdi.

Bozbey Bursalı yazarlarla bir araya geldi

Holiday İnn Otel’deki yemekli toplantıya katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yazarları söz büyücüsü olarak değerlendirdi. Yazarların toplumun yol göstericisi olduğunun altını çizen Bozbey, “Harfleri bir araya getirip, kelimelere ve büyük anlam taşıyan cümlelere dönüştürebilmek, yol gösterici olabilmek, bir birikimin, araştırmanın, ve aynı zamanda iyi bir okur olmanın da sonucu. Her birinize, bizleri “iyi bir okur” yapabilme noktasındaki gayretlerinizden dolayı yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Nilüferli okurlarla yazarları çeşitli ortamlarda buluşturmaya özen gösterdiklerini söyleyen Başkan Bozbey, “Nilüfer’de okur profilini güçlendirmek ve yükseltmek için “yaşayan kütüphane” anlayışımızı Nilüfer Akkılıç Kütüphanesi, Şiir Kütüphanesi, Üçevler Kütüphanesi ve Çocuk Kütüphanesi ile destekliyoruz. Bunun yanı sıra Demirci Kültürevi Kitaplığı ve Gölyazı’da bulunan Yazı Evi’miz de var” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X