Bozbey: ‘Kırsalın sorunları en aza indireceğiz’

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Başkan Burada’ projesi kapsamında bu hafta makamını İnegazi Mahallesi’ne taşıdı.

Bozbey: ‘Kırsalın sorunları en aza indireceğiz’

Mahalle halkıyla buluşan  Başkan Bozbey, sorunları yerinde dinledi. Muhtar Erol Duman ile de karavanındaki makamında görüşen Bozbey, İnegazi Mahallesi hakkında bilgi aldı. Kırsal mahallelerin sorunlarını en aza indirgemek adına gereken çalışmayı yaptıklarını kaydeden Bozbey, ulaşım, çevre düzenlemesi, asfalt ve tarımsal sulama gibi konularda  gelen taleplere destek verdiklerini belirtti. 

Verdiği hizmetlerden dolayı Başkan Mustafa Bozbey’e teşekkür eden İnegazi Mahalle Muhtarı Erol Duman da, “Tamamlanan camimize verdiğiniz destek bizi çok mutlu etti. Ayrıca cuma günleri Kadriye, İnegazi, Üçpınar güzergahında bölge halkının Çalı’ya ulaşımı için verdiğiniz desteğe minnettarız. Ana yolumuzun asfaltlanması için Büyükşehir Belediyesi’ne defalarca talepte bulunduk. Bozuk olan yolumuzun bakım-onarım çalışmalarını Nilüfer Belediyesi yaptı. Verdiğiniz hizmetler için halkım adına yürekten teşekkür ediyorum” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X