Bozbey Nilüferli muhtarlarla buluştu

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Muhtarlar Derneği üyelerini ağırladı.

Bozbey Nilüferli muhtarlarla buluştu

Nilüfer Muhtarlar Derneği, Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti. Nilüferli muhtarlar Başkan Bozbey’e hem yeni bina için hayırlı olsun dileklerini ilettiler, hem de mahallelerin meselelerini aktardı. Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer, Nilüfer Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek muhtarlıkların yardımcı personel verdiğini, elektrik, su, doğalgaz gibi giderlerini karşıladığına söyledi. Yılmazer, bu desteğinden dolayı Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür etti. Yılmazer, belediye- muhtar dayanışmasının bütün Türkiye’ye örnek olması gerektiğinin altını çizdi. Herkesin maksadının Nilüfer’e hizmet olduğunu kaydeden Yılmazer, seçimlerin ardından parti rozetini bırakarak çalışmalar yapılması gerektiğini vurguladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hepimiz bu geminin içindeyiz. 65 kişiyle bu geminin dümenini sağlam tutarsak karaya rahatça çıkarız. Birbirimizi tamamlayarak Bursa’ya ve Nilüfer’e hizmet etmeliyiz. Bu dönem Büyükşehir’in baskısını açıkça üzerimizde hissediyoruz. Bizim farklı bir hedefimiz yok, tek gayemiz Nilüfer’i daha iyi gülümsetmek” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X