Bozbey Odunluk’ta vatandaşla buluştu

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Odunluk Mahallesi’nde vatandaşların taleplerine kulak verdi.

Bozbey Odunluk’ta vatandaşla buluştu

“Başkan Burada” projesi çerçevesinde makamını her hafta Nilüfer’in bir mahallesine taşıyan Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in bu haftaki durağı Odunluk Mahallesi oldu. Sabah saatlerinde mahalleye giden Bozbey, mahalle sakinleri ve Muhtar İlyas Seyhan ile bir araya geldi. Vatandaşların taleplerine kulak veren Başkan Bozbey, bunların çözümü noktasında ilgili müdürlüklere talimat verdi.

Bozbey’i Odunluk Spor Kulübü Başkanı Yavuz Yılmaz ve Yönetim Kurulu da ziyaret etti. Kulüp için yer talebinde bulunan Yavuz Yılmaz futbolun yanı sıra güreş branşında da çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Odunluk Mahalle Muhtarı İlyas Seyhan da bölgenin meydan ihtiyacı olduğunu söyleyerek, yazar yeri yapılması talebinde bulundu. Odunluk Mahallesi’nin nüfusunun hızla arttığını kaydeden Seyhan, vatandaşların pazar ihtiyacını karşılamak için uzak bölgelere gittiğini anlattı.

Bozbey, ihtiyaçlarla ilgili gereken çalışmaları yapacaklarını belirterek, Odunluk’ta yapılacak projelere çocuk parkı da entegre edebileceklerini ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X