Bozbey`den anlamlı yemek

Nilüfer Belediyesi ilçedeki şehit aileleri, gazi ve gazi yakınlarına Kurban Bayramı öncesi yemek verdi.

Bozbey`den anlamlı yemek
HABERİ PAYLAŞ
Üç yüzü aşkın şehit ve gazi yakınının katıldığı geceye davetliler de büyük ilgi gösterdi.
 
Gecede konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, şehit ve gazilerin Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşayacak ölümsüz simgeleri olduğunu belirterek, “Bildiğiniz gibi 19 Eylül Gaziler Günü’ydü. Ayrıca Kurban Bayramı da yaklaşıyor. Biz de Nilüfer Belediyesi olarak, sizlerle bir araya gelip hem Gaziler Günü, hem de Kurban Bayramı dolayısıyla sizlerin yanınızda olduğumuzu hissettirmek istedik. Tüm şehitlerimize ve vefat eden tüm gazilerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, hayatta olanlara ve tüm yakınlarına da uzun, sağlıklı bir ömür diliyorum. Hakkınızı helal edin. Dün olduğu gibi bugün de şehit ve gazilerimiz gibi kahramanlara, Atatürk ilke ve devrimlerinin izinde bu vatanı canı pahasına savunacaklara ihtiyacımız var” dedi.
 
Türkiye Harp Malulleri Gaziler Şehitler Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanı Selami Soylu ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Muzaffer Uyar da, Başkan Bozbey’e teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X